572D475X9025A2T
Product Categories
KANG DA ELECTRONICS CO.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
572D475X9025A2T
Part Number : 572D475X9025A2T
Manufacturer : Vishay / Sprague
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : 572D475X9025A2T.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : 572D475X9025A2T More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Length : 3.2004 mm
Packaging : Tape & Reel (TR)
Capacitance : 4.7 µF
Voltage Rating : 25 V
Max Operating Temperature : 125 °C
ESR (Equivalent Series Resistance) : 2.8 Ω
Products Category : Capacitors - Tantalum Capacitors
Qty : 246 In Stock
Applications : Infotainment & cluster Lighting Tablets
Width : 1.7018 mm
Features : General Purpose
Tolerance : 10 %
Case/Package : 1206
Height - Seated (Max) : 1.6002 mm
Min Operating Temperature : -55 °C